WordPress RüyaOyun Teması

Wordpress Temalar, Pluginler ve Özelleştirmeler.
 • WordPress RüyaOyun Teması

WordPress RüyaOyun Teması

Ürün : Wordpress Tema

Versiyon : 1.0

İçeriği : Tema + Bot + Kurulum Klavuzu

Merhaba arkadaşlar,

HayalOyun’dan sonra WordPress RüyaOyun Teması ile karşınızdayız.

İlk temamızı “Bugüne kadar yazılmış en iyi özelliklere sahip WordPress Oyun Teması” olarak lanse etmiş, ve hayalimdeki WordPress Oyun teması olduğu için adınıda HayalOyun Teması koymuştuk.

Şimdi ise, 1 adım öteye giderek WordPress İçin rüyalarımızdaki Oyun Teması ile karşınızdayız… 🙂

 

RüyaOyun Teması Özellikleri

Full Dinamil Yapı: Temamızdaki, tüm alanlar, reklam alanları ve tüm ayarlar dinamik yapıya sahiptir. Tüm herşeyi admin panelden kolayca yönetebilir, kodlarla boğuşmazsınız.

Tema Admin Paneli: Tema admin paneli ile, reklam, sayaç sosyal medya vb. tüm ayarları admin panelden yapabilirsiniz.

EN İYİ SEO: Diğer temalarımızı kullananlar bilirler! Tema yazarken en çok dikkat ettiğimiz şey yazılım olarak SEO konusunda size en iyi verimi sunabilmesidir… RüyaOyun temasında da buna en üst düzeyde dikkat ettik ve sizin için FULL SEO bir oyun teması yazdık… Tüm SEO parametreleri doğru ve yeterli şekilde girişmiş, temiz valid bir kodlama yapılmış ve ANASAYFA, KATEGORİ SAYFALARI İLE ETİKET SAYFALARINA İÇERSİNDE SEO KEYWORDLERİNİZİ bulunduracağınız makale alanları yapılmıştır.

Zenginleştirişmiş Özellikler:

 • En Yeni Oyunlar (ayrı sayfa olarak)
 • En Çok Oynanan Oyunlar (hem anasayfada hem ayrı sayfa olarak)
 • En Yüksek Puanlı Oyunlar (hem anasayfada hem ayrı sayfa olarak)
 • Facebook Yorum Modülü (Tema Panelinden seçmeli, dilerseniz klasik WordPress, dilerseniz Facebook aktif yapabilirsiniz, tek tıkla değişir, hiç bir ayar yapmaya gerek yoktur)
 • Oyun Bilgileri Sayfası (oyun oyanama sayfasından önce oyun bilgileri sayfası gelir, burada Oyna butonuna tıklayarak oyun oynama sayfasına gidebilirler).
 • Ayrıca Oyun Oynama Sayfası (oyun bilgileri sayfası yani single.php de oyun yoktur, oynamak için single.php de Oyna butonuna tıklamaları gerekir, bu sayfa google’da aynı içeriğin 2 farklı sayfa olarak indexlenmemesi ve sitenizin kalitesi düşük sayfaları olmaması, için noindex yapılmıştır.
 • Oyun Yükleniyor (Oyun yükleniyor özelliği ile reklamlarınızın tıklanma oranını arttırabilirsiniz. Oyun Yükleniyor özelliğini RüyalOyun Panel’den aktif/pasif yapabilir, oyunun yüklenme süresini yine HayalOyun Panel’den değiştirebilirsiniz).
 • Tam Ekran Oynama: Tam ekran oynama sayfasında ziyaretçileriniz oyunu tam ekran olarak oynayabilirler, bu sayfada logo ve arama formu bulunur. Böylece ziyaretçileriniz bu sayfalardan anayfa ya rahalıkla geçebilir ya da oyun araması yapabilir.
 • ANTİ-REKLAM: AntiReklam uygulaması ile flash oyunların içersinde bulunan reklamlara tıklanamaz. Yani Flash oyunların içersinde bulunan diğer sitelere ait reklamlara ziyaretçileriniz tıklasada link çalışmaz ve ziyaretçileriniz başka sitelere kaçmaz. Bu Özellik sayesinde hem ziyaretçilerinizi sitede tutabileceksiniz, hem sitenizden diğer oyun sitelerine direk geçişler olmayacağı için SEO açısından gücünüz artacak. Bu özellik sayesinde kendi oyun sitelerimdeki online süresi ve anlık online sayısı 2 katına kadar yükseldi!

 

Bol ve Dinamik Reklam Alanları: Temada en çok tık alacak yerlere reklam yerleşimi yapılmış, tüm sayfalardan alınacak verimin maksimum olması hedeflenerek reklam yerleşimi yapılmıştır. Bunun yanında tüm reklam alanları ve reklam kodları Tema Panel’den yönetilebilmektedir. Dilediğiniz reklam alanını pasif ya da aktif konuma getirebilir ve reklam kodlarınızı admin panelden yönetebilirsiniz.

Dinamik Menüler: Temamızdaki dinamik menü özelliği ile menülere istediğiniz bağlantıları Görünüm / Menüler’den ekleyebilirsiniz.

Çok Özellik Sadece Tek Plugin!: Tüm bu özelliklere rağmen, tema ile birlikte kurmanız gereken tek plugin WP Post Ratings (oylama) pluginidir. Oynanma sayısından, En Çok Oynananlara, En Yüksek Puanlı Oyunlara, Pagenavi’ye tüm özellikler tema içersinde tarafımızdan kodlanmıştır, eklenti gerekmeksizin çalışır. Bu da birçok eklenti ile birlikte kullandığınız oyun temalarınıza göre çok daha az sistem kaynağı tüketimi, çok daha az site kasması demektir!…

WP-UPDATE Bildirimleri:  WP-Update bildirimleri ile tüm güncellemelerden haberdar olacaksınız. Temaya yeni özellikler eklendiğinde admin panelinizde WP-Update size Güncelleme olduğunu bildirecek.

VE TABİ Kİ ÜCRETSİZ!

 

İNDİR: İNDİR

 

 

Başka temalardan bu temaya geçmek isteyenler ancak veri kaybı yaşayanlar kurulum.txt içersindeki msn adresini ekleyin, temayı size göre uyarlayalım.Satın Almak İçin


Mail:

ya da

Skype:Yorumlar buraya

Benzer Ürünlerimiz

 • WB-Sinema: WordPress Sinema Portalı Teması
 • WordPress HayalOyun Oyun Teması
 • WordPress Canlı Radyo Teması: WB-Radyo
 • WordPress Canlı TV Teması: WB-Tv
 • WordPress Yemek Tarifi Teması: WB-Tarif