WordPress Program İndirme Portalı Teması

Wordpress Temalar, Pluginler ve Özelleştirmeler.
  • WordPress Program İndirme Portalı Teması

WordPress Program İndirme Portalı Teması

Ürün : Wordpress Tema

Versiyon : 1.0

İçeriği : Tema + Bot + Kurulum ve Kullanım Klavuzu + Logo PSD

PROGRAMLAR, HABERLER, VİDEOLAR ProPortal temamız sadece program indirme teması olmayıp, içersinde HABERLER ve VİDEOLAR'da barındırır. Böylece size trafik sağlayacak içerikleri yayınlarken sitenizin program listeleme düzenini boz mazsınız. Ayrıca ilgili içerik türlerinin tamamı farklı bir POST TİPİ'dir, Yani Konu ekleme panelinde şöyle yaparsan haber olarak yayınlanır, böyle yaparsan video olur, next koy, embed koy cart curt KARGAŞA YOK. Her birinin içerik girme paneli farklıdır.

Merhaba arkadaşlar,

WordPress ProPortal Program İndirme ve Teknoloji Portalı teması V1 ile karşınızdayız.

Her ne kadar özellik olarak yine belki hiç bir Program İndirme temasında olmayan özelliklere sahip olsa da temamız, aslında aklımızda bundan çok çok daha fazla gelişmiş bir Program Teması var, ancak indirme sektörüne yabancı olduğumuz için ilk olarak gelişimin ilk parçası olan V1’i yayınlamaya, kullanıcı deneyimlerinden hareketle yeni versiyonları geliştirmeye ve nihayetinde hepimizin hayalinde olan bir Program Sitesi yazılımı olmayı hedefliyoruz.

Bu nedenle gelişimin ilk parçası olan V1’den V2 ve V3’e geçiş ÜCRETSİZ olacak ve V2 ile V3 sizin talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirilecektir.

WordPress üzerinde neler yapabileceğimizi HayalOyuntemamızı ve diğer temalarımızı bilenler, kullananlar bilirler.

 

İŞTE PROPORTAL V1

 

Sade ve Şık Tasarım

Temamızın tasarımı grafiker tarafından daha çizildikten sonra görücüye çıkarılmış ve büyük ilgi, beğeni görmüştür. Bu nedenle yeni bir çizim kullanmak yerine, zaten sizler tarafından beğenilmekte olan bir çizimi kullanmayı tercih ettik.

ProPanel

Sitenizle ilgili tüm ayarları ProPanel’den yapabilirsiniz. Bu şekilde kod bilgisi sahibi olmanıza gerek yoktur. Ya da bu özellik ile kodlar arasında boğuşmadan ve sitenizin yapısını bozacak bir kod hatası yapmadan dilediğiniz değişikliği yapabilir, sayaç kodları, analystic kodları, reklamlar gibi herşeyi bu panelden ayarlayabilirsiniz.

propanel

 

PROGRAMLAR, HABERLER, VİDEOLAR

ProPortal temamız sadece program indirme teması olmayıp, içersinde HABERLER ve VİDEOLAR’da barındırır. Böylece size trafik sağlayacak içerikleri yayınlarken sitenizin program listeleme düzenini boz

mazsınız.

Ayrıca ilgili içerik türlerinin tamamı farklı bir POST TİPİ’dir, Yani Konu ekleme panelinde şöyle yaparsan haber olarak yayınlanır, böyle yaparsan video olur, next koy, embed koy cart curt KARGAŞA YOK. Her birinin içerik girme paneli farklıdır.

Anasayfa’da tüm içeriklerden bir parça olmakla birlikte HER İÇERİK TİPİNİN AYRI BİR LİSTEME SAYFASI vardır. Programların tamamını site.com/programlar, haberlerin tamamını site.com/haber, videoların tamamını site.com/video sayfasından takip edebilir ziyaretçileriniz.

Buna ek olarak, programlarda kategori derinliği kullanılmıştır. Biliyoruz ki, program sektörü oldukça geniş bir alt kategori yelpazesine sahip, bu nedenle derin kategori u

ygulaması yapılmıştır. Derin kategori uygulaması ile: BİR ANA KATEGORİYE AİT TÜM ALT KATEGORİLER O ANA KATEGORİYE GİRİLDİĞİNDE ONUN İÇERSİNDE GÖZÜKÜR.

Facebook Yorum (Seçmeli)

Sitenizde isterseniz WordPress yorum isterseniz Facebook yorum kullanabilirsiniz. ProPanel’den tek tık ile değişimi yapabilir, hiç bir ayara gerek olmadan Facebook yorumu sitenizle tam entegre olarak çalıştırabilirsiniz.

 

ÖZEL İNDİRME SAYFASI

Sitenizden hemen çıkma oranını düşürmek, ziyaretçilerinizin ilk girdikleri sayfadan çıkmasını önlemek için özel indirme sayfası yaptık. Böylece sitenize Google program isimlerinden gelen ziyaretçileriniz programı indirmek için İNDİR yazısına tıkladıktan sonra indir.php ye yönlendirilecek bura da 10 saniye bekledikten sonra program otomatik olarak indirilmeye başlanacaktır. Bu sayede sitenize giren ziyaretçileriniz en az 2 sayfa gezmiş olacağı için, bunların tamamı hemen çıkmış olarak sayılmayacak, BU DA SEO’NUZA ARTI DEĞER KATACAKTIR.

ÜRETİCİ SAYFASI

Program üreticilerinin isimlerinden hit mi almak istiyorsunuz? Bunu düşündük ve üretici sayfası yaptık. Programı eklerken program ekleme panelinde bulunan üretici kısmına üreticinin adını yazacaksınız ve o üreticiye ait bir listeleme sayfası oluşacak. Bu sayfada o üreticiye ait tüm programlarınız çıkacak. Eğer botla eklemeye yapıyorsanız zaten üretici otomatik olarak bot tarafından oluşturulacaktır. Böylece üretici isimlerinden de Google’dan hit çekebileceksiniz.

 

GEÇİŞ

GEÇİŞ Özelliği ile TEMA BAĞIMLIĞINA SON VERİYORUZ!!!

Geçiş özelliği ile ProPanel / Geçiş menüsünden tek tıkla ProPortal’ı hem eski resim ve indirme linklerini  hemde yeni ekleyeceklerinizi çalıştıracak şekilde yapılandırırsınız.

gecis

 

IMAGE CACHE (seçmeli)

 

Full Dinamik Yapı

Temamız tamamen dinamil yapıya sahiptir, yani; Sitedeki tüm alanları tema admin panelinden düzenleyebilirsiniz.

Dinamik Reklam Alanları

Temada en çok tık alacak yerlere reklam yerleşimi yapılmış, tüm sayfalardan alınacak verimin maksimum olması hedeflenerek reklam yerleşimi yapılmıştır. Bunun yanında tüm reklam alanları ve reklam kodları ProPanel’den yönetilebilmektedir. Dilediğiniz reklam alanını pasif ya da aktif konuma getirebilir ve reklam kodlarınızı admin panelden yönetebilirsiniz.

ÇOK ÖZELLİK TEK PLUGİN!!!

HTML dökümü Standart WordPress yapısına giydirip, tema ile 10 eklenti vererek eklentilerin özelliklerini temamızın özellikleri gibi saymıyoruz!… KODLUYORUZ… KAFA YORUYORUZ, EMEK VERİYORUZ, EN İYİ VERİMİ ALMANIZ İÇİN, PLUGİNLERLE BOĞUŞMAMANIZ İÇİN, SİTENİZİN PLUGİN HATALARINDAN KASMAMASI, HATALAR VERMEMESİ İÇİN, OYLAMA PLUGİNİ HARİÇ BÜTÜN BU ÖZELLİKLERİ TEMA İÇERSİNDE KODLADIK VE SİZLERE SUNUYORUZ.

 

SEO

SEO konusunda fazla detaylı açıklama yapmaya gerek yok, temalarımızı kullananlar zaten temalarımızın SEO konusundaki müthiş başarılarını bilirler. Örn. HayalOyun temamızı inceleyebilirsiniz.

seoskor

 

WP-UPDATE BİLDİRİMLERİ: WP-Update bildirimleri ile tüm güncellemelerden haberdar olacaksınız. Temaya yeni özellikler eklendiğinde admin panelinizde WP-Update size Güncelleme olduğunu bildirecek.

 

BOT

BOT ÖZELLİKLERİ

– WordPressle %100 uyum

Bot plugin olarak çalışmakta ve WordPressle %100 uyum içersinde çalışmaktadır.

5 ADET BOT
– Gezginler.net Program Botu

– Inndir.com Program Botu

– Tamindir.com Program Botu

– Tamindir.com Haber Botu

– Youtube.com Teknoloji Videorı Botu

– Ayarlanabilir özellikler
– Özel alan ayarlaması,
– Otomatik Zamanlama süre ayarlaması,
– Programları sunucuya çek / çekme ayarlaması.

OTOMATİK ZAMANLA

Otomatik Zamanla özelliği sayesinde tek yapmanız gereken bota girmek ve sürekli EKLE düğmesine tıklamak… Çünkü Bu bot sizi GOOGLE’ın gözünde itibarınızın düşmesinden koruyacak. Çünkü bu Bot arka arkaya ne kadar içerik eklerseniz ekleyin her eklediğiniz içeriği bir önceki zamanlanmış oyunun yayınlanma saatinden 60 dakika sonraya zamanlar. Böylece sitenizde günün 24 saati yeni içerik yayınlanır ve GOOGLE’ın gözünde sitenizin itibari kısa süred artar… (bu 60 dakikayı ayar.php’den değiştirebilirsiniz).

Bot ile kategorisel çekme, Yeni Programları listeleme ve çekme, arama yaparak dilediğiniz program, haber ve videoları çekme yapabilirsiniz. Bot Plugin şeklindedir, bu nedenle kurmakta ve entegre etmekte zorlanmazsınız.

 

DEMO

Wordpress Program Teması

 

 

FİYAT = 50 TL

Fiyata BOT dahildir.

SİPARİŞ

MSN: ahmetozdemir@mail.com

MAİL ATMAK İÇİN: freebett@gmail.com u kullanın lütfen.Satın Almak İçin


Mail:

ya da

Skype:Yorumlar buraya

Benzer Ürünlerimiz

  • WB-Sinema: WordPress Sinema Portalı Teması
  • WordPress HayalOyun Oyun Teması
  • WordPress Canlı Radyo Teması: WB-Radyo
  • WordPress Canlı TV Teması: WB-Tv
  • WordPress Yemek Tarifi Teması: WB-Tarif