WordPress HayalOyun Oyun Teması

Wordpress Temalar, Pluginler ve Özelleştirmeler.
  • WordPress HayalOyun Oyun Teması
  • WordPress HayalOyun Oyun Teması
  • WordPress HayalOyun Oyun Teması
  • WordPress HayalOyun Oyun Teması
  • WordPress HayalOyun Oyun Teması

WordPress HayalOyun Oyun Teması

Ürün : Wordpress Tema

Versiyon : 4.0

İçeriği : Tema + Bot + Kurulum ve Kullanım Klavuzu + Logo PSD

6 Farklı tasarım seçeneği, 16 adet oyun botu, gelişmiş admin paneli ile HayalOyun tam ihtiyaçlarınıza göre. Profosyonel bir oyun sitesi sahibi olmak artık çok kolay! Üstelik WordPress alt yapısı ile sizlerle. Yüzlerce kullanıcı ve %100 müşteri memnuniyeti.

Merhaba arkadaşlar,

Türkiye’nin en çok satan WordPress temalarından biri olan HayalOyun’un yeni sürümü V4 ile karşınızdayız.

Bu sürümden önceki sürümümüz olan HayalOyun V3’ü “Hiç Bir Oyun Scriptinde Olmayan Özelliklerle” sizlere sunmuş, büyük beğeni toplamış, yüzlerce mutlu müşteriye ulaşmıştık. Şimdi bu yarışta sizleri profosyonellik ve başarıda 1 adım daha ileriye taşıyacak olan V4 ile karşınızdayız.

İŞTE HAYALOYUN V4!

6 FARKLI TASARIM SEÇENEĞİ

Temamızda 6 Farklı tasarım seçeneği bulunmaktadır, bunların hepsi tek tema içersindedir ve HayalPanel’den tek tık ile dilediğiniz zaman dilediğiniz tasarımı sitenizde hiçbir değişiklik olmadan kullanabilirsiniz.

tasarimsec

İŞTE TASARIMLARIMIZ

KRİSTAL MAVİ

hayalkristalaanasayfa

KAHVERENGİ

hayalkahveanasayfa

LACİVERT

hayallavianasayfa

MOR

hayalmoranasayfa

MAVİ

hayalmavianasayfa

PEMBE

hayalanasayfapembe

Bir tema içersinde yukarıdaki tasarım/renk seçeneklerinin hepsine sahipsiniz. En üst grafikte gördüğünüz Tasarım Seç bölümünden tek tıkla dilediğinizi / dilediğiniz zaman tek tıkla aktif hale getirebilirsiniz.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR YAPI

HayalOyun V4 19 Özel HayalOyun Bileşeni ve bu bileşenleri dilediğiniz gibi yerleştirebileceğiniz 20 Dinamik tema alanı ile kişiselleştirilebilir bir yapıya sahiptir. HayalOyun V4’ün kişiselleştirilebilir yapısı ile dilediğinizi dilediğiniz yerde gösterin.

ÖZEL HAYALOYUN BİLEŞENLERİ

v4bilesenler

BU BİLEŞENLERİ VE KENDİ ÖZEL BİLEŞENLERİNİZİ KULLANABİLECEĞİNİZ DİNAMİK ALANLAR

hayaldinamikalanlar

Temayı ilk kurduğunuzda burada göreceğiniz gibi dinamik alanların hepsi boştur, siz Görünüm -> Bileşenler’e girerek dilediğiniz içerik bölümünü dilediğiniz yere yerleştirerek sitenizi şekillendirirsiniz.

VALİD CSS + VALİD HTML + YÜKSEK PAGESPEED

HayalOyun önceki sürümlerinin SEO konusunda ne kadar başarılı olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bununla yetinmedik ve HayalOyun V4’te CSS Validitasyonu, HTML Validitasyonu sağlayıp Pagespeed’i 91’e kadar yükselttik.

vcss 

>> VALİD CSS KONTROL <<

valid-xhtml10

>> VALİD HTML KONTROL <<

hayalpagespeed

>> PAGESPEED KONTROL <<

HayalPanel

Sitenizle ilgili tüm ayarları HayalPanel’den yapabilirsiniz. Bu şekilde kod bilgisi sahibi olmanıza gerek yoktur. Ya da bu özellik ile kodlar arasında boğuşmadan ve sitenizin yapısını bozacak bir kod hatası yapmadan dilediğiniz değişikliği yapabilir, sayaç kodları, analystic kodları, reklamlar gibi herşeyi bu panelden ayarlayabilirsiniz.

hayalpanel

Diğer Admin Panel Görüntüleri

Genel AyarlarSosyal AyarlarSite Alanları AyarlarıReklam Alanları AyarlarıSayaç & Analistik AyarlarıGeçiş AyarlarıOptimizasyon AyarıÇeviri Paneli

Facebook Yorum (Seçmeli)

Sitenizde isterseniz WordPress yorum isterseniz Facebook yorum kullanabilirsiniz. HayalPanel’den tek tık ile değişimi yapabilir, hiç bir ayara gerek olmadan Facebook yorumu sitenizle tam entegre olarak çalıştırabilirsiniz.

Oyun Öncesi Bilgi Sayfası (Aktif/Pasif edilebilir)

Oyun öncesi sayfa ile sayfa görüntüleme sayınızı ve orantılı olarak reklamlara tıklama oranını arttırabilirsiniz. Bu özelliği dilerseniz HayalPanel’den pasif edebilir, oyun oynama sayfası öncesi ara sayfası etkisiz hale getirebilirsiniz.

bilgisayfasi

Oyun Yükleniyor (Aktif/Pasif edilebilir ve süre ayarlanabilir)

Oyun yükleniyor özelliği ile oyun öncesi reklam gösterebilirsiniz. Bu özelliği HayalPanel’den aktif/pasif yapabilir ya da süresini değiştirebilirsiniz.

oyunoncesireklam

Anti-Reklam

HayalOyun temasında flash oyunların içersinde bulunan reklamlara tıklanamaz. Yani Flash oyunların içersinde bulunan diğer sitelere ait reklamlara ziyaretçileriniz tıklasada link çalışmaz ve ziyaretçileriniz başka sitelere kaçmaz. Bu Özellik sayesinde hem ziyaretçilerinizi sitede tutabileceksiniz, hem sitenizden diğer oyun sitelerine direk geçişler olmayacağı için SEO açısından gücünüz artacak. Bu özellik sayesinde kendi oyun sitelerimdeki online süresi ve anlık online sayısı 2 katına kadar yükseldi!

Unity 3D Desteği

Oyun dünyasının yeni teknolojisi Unity 3D oyunları nasıl ekleyeceğinizi hala bulamadınız mı? Birçok oyun yazılımının Unity desteği yok mu? HayalOyun ile Unity desteğini sizlere sunuyoruz.

Artık Unity Oyunları SWF oyunlar gibi sitenizde çalıştıracaksınız. ÜSTELİK OYUNLARA SİTENİZİN LOGOSU GÖMÜLECEK.

Tek Oyuna 2 Sayfa (Hem oyunun Türkçe ismi ile Hem İngilizce ismi ile)

Yine dünyada bir oyun yazılımında ilk olarak tek oyuna 2 sayfa özelliğini HayalOyun ile sizlere sunuyoruz. Bu özellik ile Oyun eklerken “Oyunun Orjinal İsmi”, “Game Sayfası Açıklama”, “Game Sayfası Etiketleri” alanlarını doldurarak aynı oyun için hem Türkçe ismi ile hem de İngilizce ismi ile sayfa açmış olacaksınız. Oyunun 2. sayfası sitenizde listelenen oyunlar arasında gösterilmez, bu sayede aynı oyunu 2 kez sitenizde göstermiş olmazsınız, oyunun Türkçe isimli asıl sayfasında “Oyunun Orjinal Adı:” isimli alanda linki bulunur ve buna tıklanında o sayfaya gider. BU ÖZELLİK İLE HEM OYUNUN TÜRKÇE İSMİNDEN HEM DE ORJİNAL (İNGİLİZCE) İSMİNDEN HİT ÇEKECEKSİNİZ.

OYUNUN NORMAL TÜRKÇE İSİMLİ SAYFASI

orjinaladi

OYUNUN 2. ORJİNAL İSİMLİ SAYFASI

orjinalsayfa

AYNI TEMAYI KULLANAN X-OYUN.COM’DAN BİR ÖRNEK

Oyun adı: Acil Adrenalin

Oyunun Orjinal Adı: Thrill Rush 2

GELEN TRAFİK ÖRNEĞİ

Bu özelliğin amacı oyunların hem Türkçe isimlerinden hemde ingilizce isimlerinden hit çekmektir. Çünkü Türkiye’de Türkçe oyun isimlerine dev Türkçe oyun siteleri trafik oluşturmaktadır, ancak bu siteler oyunun Orjinal adının Türkçe karşılığına sağdık kalmamakta her biri kafasına göre farklı bir Türkçe isim vermektedir oyuna. Bu nedenle, bir sitede ilgili oyunu oynayan kişi, daha sonra o oyunu Türkçe ismi ile Google’da arattığında sitelerde farklı farklı oyunlar çıkmaktadır. Bu arayıcıyı istediği oyuna ulaşabilmek için ingilizce ismi ile aramaya itmektedir (aklında kaldıysa oyunun ingilizce adı) ve Türkiye’den oyunların ingilizce isimleri içinde bir arama trafiği oluşmaktadır. Bu Trafik Türkçe isimlere göre çok oldukça az olsada bu uygulamayı kimse yapmadığı için bu oyunların ingilizce kelimelerinde Türkiye’de rekabet neredeyse hiç yok denilebilir. Bu da sizi rekabetin az olduğu bir alanda kısa sürede trafik sahibi yapacaktır. Tabi bunu yaparken oyunun Türkçe kelimeden gelen hitinide kaçırmamış olacaksınız bu özellik ile.

TAB İÇERİKLER

Tab İçerikler Özelliği ile;

Kategori, Etiket ve Arama sayfalarında Yeni ve Popüler filtreleri ile Kategori içerikler, arama sonuçları ve etiket sonuçlarını Yeni ve Popülerlik durumuna göre listeleyebilir ziyaretçileriniz.

yenipopuler

En Çok Oynanan Oyunlar ve En Yüksek Puanlı Oyunlar sayfasında da, Bu Hafta, Bu Ay ve Tümü filtreleri ile ziyaretçileriniz En Çok Oynanan Oyunları ve En Yüksek Puan Alan oyunları zamanlara göre filtreleyebilirler.

buhaftabuaytumu

Hangi Tuşlarla Oynanır?

Hangi tuşlarla oynanır özelliği ile ziyaretçilerinize oyun tuşlarını gösterebileceksiniz.

tuslar

RESİMLİ KATEGORİLER (seçmeli)

Resimli kategori özelliği ile kategorilerinizi resimli olarak görüntüleyebilir, ziyaretçilerinizin site içersinde aradığını daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz.

Header Kategorileri

resimlihead

Sidebar Kategorileri

resimlisidebar

Ve kategori görünümünü admin panelden seçebilirsiniz:

kategoriduzen

Tam Ekran

Tam ekran özelliği ile ziyaretçileriniz oyunu tam ekran olarak oynayabilirler.

GEÇİŞ

GEÇİŞ Özelliği ile TEMA BAĞIMLIĞINA SON VERİYORUZ!!!

Geçiş özelliği ile HayalPanel / Geçiş menüsünden tek tıkla HayalOyun’u hem eski oyun temanızda eklediğiniz resim ve oyunları hemde yeni ekleyeceklerinizi çalıştıracak şekilde yapılandırırsınız.

gecis

IMAGE CACHE (seçmeli)

imagecache

ÇEVİRİ

Çeviri Menüsü’nden sitede bulunan Türkçe kelime ve cümlelerin dilediğiniz dildeki karşılığını girerek temayı 2 dakikada dilediğiniz dile çevirebilirsiniz.

HABERLER

Oyun ekleme bölümünden (normal wordpress yazlardan) Haberler bölümü ile sitenizde oyun haberleri ve blog yazıları yayınlayabilirsiniz.

haberler

Full Dinamik Yapı

Temamız tamamen dinamik yapıya sahiptir, yani; Sitedeki tüm alanları tema admin panelinden düzenleyebilirsiniz.

Bol ve Dinamik Reklam Alanları: Temada en çok tık alacak yerlere reklam yerleşimi yapılmış, tüm sayfalardan alınacak verimin maksimum olması hedeflenerek reklam yerleşimi yapılmıştır. V4 ile reklamlar bileşenlerden ve HayalPanel’den yönetilir hale getirilmiş, yerleşim konusunda daha esnek bir yapı sağlanmıştır.

Dinamik Menüler: Oyun Temamızda tüm menüler dinamiktir, en üst, kategori bölümü ve footer menülerinin tamamını Görünüm / Menüler’den yönetebilirsiniz.

Dinamik Bileşenler: Temamızın bileşen desteği ile Görünüm / Bileşenlerden dilediğinizi ekleyebilirsiniz. 19 adet HayalOyun Özel Bileşeni, kendinize ait bileşenler ya da eklentilerinize ait bileşenleri 20 adet dinamik tema alanına dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz.

ÇOK ÖZELLİK TEK PLUGİN!!!

HTML dökümü Standart WordPress yapısına giydirip, tema ile 10 eklenti vererek eklentilerin özelliklerini temamızın özellikleri gibi saymıyoruz!… KODLUYORUZ… KAFA YORUYORUZ, EMEK VERİYORUZ, EN İYİ VERİMİ ALMANIZ İÇİN, PLUGİNLERLE BOĞUŞMAMANIZ İÇİN, SİTENİZİN PLUGİN HATALARINDAN KASMAMASI, HATALAR VERMEMESİ İÇİN, OYLAMA PLUGİNİ HARİÇ BÜTÜN BU ÖZELLİKLERİ TEMA İÇERSİNDE KODLADIK VE SİZLERE SUNUYORUZ.

SEO

HayalOyun V1, V2 ve V3 kullananlar ve takip edenler bilirler! HayalOyun temamız SEO açısından mükemmel bir yapıya sahiptir ve tam bir hit canavarıdır. Çok hızlı index alır ve çok iyi konumlarda index alır. HayalOyun çıktığı günden beri “oyun” kelimesi dahi birçok ana kelimede HayalOyun kullanan siteler Google 1. sayfada boy göstermiştir. Bugün V4 ile SEO konusunda HayalOyun’u bir adım daha ileriye taşıyoruz!

WP-UPDATE BİLDİRİMLERİ: WP-Update bildirimleri ile tüm güncellemelerden haberdar olacaksınız. Temaya yeni özellikler eklendiğinde admin panelinizde WP-Update size Güncelleme olduğunu bildirecek.

16 ADET BOT + MANUEL EKLEME ARACI

WordPress Eklenti olarak kodlanmış HayalOyun botumuzda tam 16 site ve 1 adet manuel ekleme aracı bulunmaktadır.

Botu Bulunan Siteler

1- A10.com

2- Addictinggames.com

3- Armorgames.com

4- Didigames.com

5- Flonga.com

6- Freeonlinegames.com

7- i6.com

8- Kraloyun.com

9- Oyungemisi.com

10- Oyunkolu.com

11- Oyunlar1.com

12- Oyunlar9.com

13- Oyunlari.net

14- Oyunoyna.com

15- Oyunskor.com

16- Sunoyun.com

ve 1 adet Manuel Oyun Ekleme Aracı.

OTOMATİK ZAMANLA

Otomatik Zamanla özelliği sayesinde tek yapmanız gereken bota girmek ve sürekli EKLE düğmesine tıklamak… Çünkü Bu bot sizi GOOGLE’ın gözünde itibarınızın düşmesinden koruyacak. Çünkü bu Bot arka arkaya ne kadar içerik eklerseniz ekleyin her eklediğiniz içeriği bir önceki zamanlanmış oyunun yayınlanma saatinden 60 dakika sonraya zamanlar. Böylece sitenizde günün 24 saati yeni içerik yayınlanır ve GOOGLE’ın gözünde sitenizin itibari kısa süred artar… (bu 60 dakikayı ayar.php’den değiştirebilirsiniz).

ARAYA SIKIŞTIR

HayalOyun tecrübemiz doğrultusunda “araya sıkıştır” özelliği yaptık. Araya Sıkıştır ne işe yarar? Botta “otomatik zamanla” özelliği bulunduğu için birçok arkadaş, sitesine 1 günde birkaç ay boyunca yayınlanacak kadar oyun eklemekte, ve ekledikleri oyunlar aylarca saatte 1 yayınlanmaktadır. Örneğin “otomatik zamanla” özelliği ile 500 oyun eklediğinizde bu oyunlar önümüzdeki 500 saat boyunca saatte 1 adet olmak üzere yayınlanacak demektir. Yani bu durumda şimdi botla yeni bir oyun eklediğinizde, sırada 500 tane yayınlanmayı bekleyen oyun olduğu için bu yeni oyunu 501 saat sonraya zamanlayacaktır. Ancak siz bu yeni oyunu 501 saat sonra değil, hemen yayınlamak istiyorunuz, işte bu noktada araya sıkıştır özelliği imdadınıza yetişir ve oyunu eklerken “araya sıkıştır” ı işaretlerseniz oyun 501 saat sonraya zamanlanmaz 5 4-5 saat sonraya diğer oyunlarla aynı yayınlanma saatine denk gelmeyecek şelilde zamanlanır. Böylece hem size aylarca yetecek oyunu bir seferde ekleyebilir keyfinize bakabilir, hem de piyasaya yeni düşen oyunları aynı gün içersinde otomatik yayınlayabilirsiniz.

RESİMLERİ OTOMATİK OPTİMİZE ETME

Bot aynı zamanda oyun resimlerini çekerken optimize eder. Yani kalite kaybı oluşturmadan kb larını düşürür ve yeniden boyutlandırır. Böylece botun veri çektiği sitelerdeki resimlerin boyutları ve boyları hem SEO’ya uygun, hemde sitenize uygun olarak yapılandırılmış olur bot tarafından.
Bot ile kategorisel çekme, Yeni Oyunları listeleme ve çekme, arama yaparak dilediğiniz oyunları çekme yapabilirsiniz. Bot Plugin şeklindedir, bu nedenle kurmakta ve entegre etmekte zorlanmazsınız. Bot sürekli çalışacak ve kısa sürede bottaki site sayısı 20+ olacaktır. Her hangi bir bot patladığında WordPress Oyun Botu sayfamızı ziyaret ederek (24 saat sonra) yeni sürümü indirin. Bota eklenen site seçeneklerinden haberdar olmak için belirli aralıklarla sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Manuel Oyun Ekleme Aracı

Botlarda bulunmayan ya da o an eklemek istediğiniz bir oyunu eklemek istiyorsunuz ancak swf yi ve resmi bilgisayara indir, siteye yükle yorucu ve zaman alıyor. Bu noktada Manuel Oyun Ekleme aracı imdadınıza yetişiyor. Manuel Oyun Ekleme Aracı’na girerek gerekli alanları dolduruyorsunuz, resim urlsini ve oyun urlsini gerekli alanlara yapıştırıyorsunuz o sizin için oyunu ekliyor, oyunu ve resmi ftpnize çekiyor, çekerken yeniden oyun isminize göre isimlendiriyor, resmi optimize ediyor. Ayrıca eklediğiniz oyun ister swf, ister dcr, ister unity3d olsun hepsini çeker, ne olduğunu tanır ve kendi özel alanına kaydeder.

Son olarak Botla Oyun Ekleme, Manuel Oyun Ekleme Aracı ve Post Paneli panelinide göstererek tanıtıma son verelim.

 

PAKET İÇERİĞİ: HayalOyun Teması + HayalOyun Botu + Kurulum ve Kullanma Klavuzu + Logo PSD’leri + İngilizce Buton SetiSatın Almak İçin


Mail:

ya da

Skype:1 Lisans 1 Domain için geçerlidir.

Yorumlar buraya

Benzer Ürünlerimiz

  • WB-Sinema: WordPress Sinema Portalı Teması
  • WordPress Canlı Radyo Teması: WB-Radyo
  • WordPress Canlı TV Teması: WB-Tv
  • WordPress Yemek Tarifi Teması: WB-Tarif
  • WordPress YakutOyun Teması