WordPress Hayal Oyun Botu

Wordpress Temalar, Pluginler ve Özelleştirmeler.
  • WordPress Hayal Oyun Botu

WordPress Hayal Oyun Botu

Ürün : Wordpress Plugin

Versiyon : 2.0

İçeriği : Tema + Kurulum ve Kullanım Klavuzu

WordPress HayalOyun Botu ile yerli yabancı 16 popüler oyun sitesinden onbinlerce oyunu sitenize kolayca taşıyın. Otomatik zamanlama özelliği ile siteniz her saat güncel kalacak. Dilerseniz swf leri sunucunuza çeker, dilerseniz sadece link olarak kullanır, hosttan tasarruf eder.

BOT ÖZELLİKLERİ

– WordPressle %100 uyum

Bot plugin olarak çalışmakta ve WordPressle %100 uyum içersinde çalışmaktadır.

– 16 Oyun Sitesinden Veri Çekme
– Kraloyun.com
– Oyungemisi.com
– Oyunskor.com
– Oyunlar1.com
– Oyunkolu.com
– OyunOyna.com
– Oyunlar9.com
– Sunoyun.com
– A10.com
– Addictinggames.com
– armorgames.com
– didigames.com
– flonga.com
– freeonlinegames.com
– i6.com

– Ayarlanabilir özellikler
– Özel alan ayarlaması,
– Otomatik Zamanlama süre ayarlaması,
– SWF sunucuya çek çekme ayarlaması,

OTOMATİK ZAMANLA

Otomatik Zamanla özelliği sayesinde tek yapmanız gereken bota girmek ve sürekli EKLE düğmesine tıklamak… Çünkü Bu bot sizi GOOGLE’ın gözünde itibarınızın düşmesinden koruyacak. Çünkü bu Bot arka arkaya ne kadar içerik eklerseniz ekleyin her eklediğiniz içeriği bir önceki zamanlanmış oyunun yayınlanma saatinden 60 dakika sonraya zamanlar. Böylece sitenizde günün 24 saati yeni içerik yayınlanır ve GOOGLE’ın gözünde sitenizin itibari kısa süred artar… (bu 60 dakikayı ayar.php’den değiştirebilirsiniz).

ARAYA SIKIŞTIR

HayalOyun tecrübemiz doğrultusunda “araya sıkıştır” özelliği yaptık. Araya Sıkıştır ne işe yarar? Botta “otomatik zamanla” özelliği bulunduğu için birçok arkadaş, sitesine 1 günde birkaç ay boyunca yayınlanacak kadar oyun eklemekte, ve ekledikleri oyunlar aylarca saatte 1 yayınlanmaktadır. Örneğin “otomatik zamanla” özelliği ile 500 oyun eklediğinizde bu oyunlar önümüzdeki 500 saat boyunca saatte 1 adet olmak üzere yayınlanacak demektir. Yani bu durumda şimdi botla yeni bir oyun eklediğinizde, sırada 500 tane yayınlanmayı bekleyen oyun olduğu için bu yeni oyunu 501 saat sonraya zamanlayacaktır. Ancak siz bu yeni oyunu 501 saat sonra değil, hemen yayınlamak istiyorunuz, işte bu noktada araya sıkıştır özelliği imdadınıza yetişir ve oyunu eklerken “araya sıkıştır” ı işaretlerseniz oyun 501 saat sonraya zamanlanmaz 5 4-5 saat sonraya diğer oyunlarla aynı yayınlanma saatine denk gelmeyecek şelilde zamanlanır. Böylece hem size aylarca yetecek oyunu bir seferde ekleyebilir keyfinize bakabilir, hem de piyasaya yeni düşen oyunları aynı gün içersinde otomatik yayınlayabilirsiniz.

RESİMLERİ OTOMATİK OPTİMİZE ETME

Bot aynı zamanda oyun resimlerini çekerken optimize eder. Yani kalite kaybı oluşturmadan kb larını düşürür ve yeniden boyutlandırır. Böylece botun veri çektiği sitelerdeki resimlerin boyutları ve boyları hem SEO’ya uygun, hemde sitenize uygun olarak yapılandırılmış olur bot tarafından.

Bot ile kategorisel çekme, Yeni Oyunları listeleme ve çekme, arama yaparak dilediğiniz oyunları çekme yapabilirsiniz. Bot Plugin şeklindedir, bu nedenle kurmakta ve entegre etmekte zorlanmazsınız.Satın Almak İçin


Mail:

ya da

Skype:Ücretsiz sürümde sitenizin footerine link eklemeniz gerekmektedir.

Yorumlar buraya

Benzer Ürünlerimiz

  • WordPress IMDB Botu (Plugin)