WordPress Canlı TV Teması: WB-Tv

Wordpress Temalar, Pluginler ve Özelleştirmeler.
  • WordPress Canlı TV Teması: WB-Tv

WordPress Canlı TV Teması: WB-Tv

Ürün : Wordpress Tema

Versiyon : 1.0

İçeriği : Tema + Kurulum ve Kullanım Klavuzu + Demo İçerik

WB-TV sıradan bir tv izleme temasından çok ötede, çok daha profosyonel ve daha geniş bir içerik yelpazesine sahip yapısı ile Online TV sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyacak.

Merhaba arkadaşlar,

WordPress Canlı TV Teması WB-TV ile karşınızdayız.

 

WB-TV Nedir?

wbtvanasayfa

 

WB-TV sıradan bir tv izleme temasından çok ötede, çok daha profosyonel ve daha geniş bir içerik yelpazesine sahip yapısı ile Online TV sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyacak.

 

ZENGİN İÇERİK YAPISI

posttyplear

 

WB-Tv’nin zengin içerik yapısı ile Online TV sitenizde bir çok trafik kaynağı yaratabilecek, sitenizi daha büyük bir kitleye ulaştırabileceksiniz.

 

CANLI TV İZLEME

 

canlitvizleme

WB-TV’nin temel içeriği canlı tv yayınlarıdır. Canlı Tv yayınında size en verimi verimi sağlayacak şekilde tasarlanmış ve yapılandırılmıştır.

 

HABERLER

haberler

WB-Tv’nin diğer bir içerik türü olan Haberler ile sitenizin içeriğini zenginleştirebilir, daha çok ziyaretçi sağlayabilirsiniz.

 

MAGAZİN

magazin

WB-Tv’nin diğer bir içerik türü olan Magazin bölümü ile sitenizin içeriğini zenginleştirebilir, sitenize daha çok ziyaretçi sağlayabilirsiniz.

 

FOTO GALERİ

galeriler

WB-Tv’de bir diğer içerik türü olan Foto Galeriler bölümü ile ünlü galerileri oluşturabilir hem arama motorlarından ziyaretçilerinizi arttırabilir hem sitenizdeki ziyaretçilerin ünlü galerini gezerek hoş vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

YAYIN AKIŞLARI

yayinakisi

WB-Tv’de her TV’ye ait haftalık yayın akışını girebilir, sitenizin ziyaretçilerine daha kaliteli hizmet verebilir, onları sitenizin bağımlısı yapabilirsiniz.

 

DİZİLER

diziler

WB-Tv’de her TV’ye ait dizileri tanıtabilir, ziyaretçileriniz için zengin bir içerik oluşturabilirsiniz. Bunun yanında dizilerden arama motorlarından ciddi miktarda trafik trafik çekebilirsiniz. Dilerseniz her dizi bölümüne ait özetleri girerek sitenizin trafiğini ciddi oranda arttırabilirsiniz.

 

PROGRAMLAR

programlar

WB-Tv’de her TV kanalına ait programları tanıtabilir, onların bölüm özetlerini verebilir hem devamlı ziyaretçileriniz için kaliteli hizmet yapabilir hem de arama motorları ziyaretçilerini arttırabilirsiniz.

 

ÜNLÜLER

unluler

WB-Tv’de her TV kanalı ile ilişkili spiker, sunucu ve ünlü isimleri tanıtabilir, bu içeriklerinizden ciddi trafik sağlayabilirsiniz.

 

WB-TV SIRADAN BİR İZLEME YAZILIMINDAN ÇOK ÖTE! PROFOSYONEL BİR TV PORTALIDIR!

 

ÇOK FONKSİYONEL

WB-Tv admin paneli, özel bileşenleri, dinamik menüleri ve içerik listeleme modelleri ile çok fonksiyonları olan bir temadır.

 

bilesenler

EN POPÜLER TV’LER

WB-Tv’de hem anasayfa, hem kategori sayfaları, hem etiket sayfaları hemde arama sayfalarında içerikler hem en popülerler hemde en yeniler olarak 2 farklı bölümde yayınlanır.

EN POPÜLER TV’LER KATEGORİSEL

WB-Tv’de kategorisel en popüler TV’leri anasayfada özel alanlarda gösterebilirsiniz.

EN BEĞENİLEN TV’LER DİNAMİK BİLEŞEN

WB-Tv en beğenilen tv’ler dinamik bileşeni ile sitenizde ziyaretçileriniz tarafından en beğenilen TV’leri sidebarın istediğiniz bölümünde resimli, yıldızlı olarak gösterebilirsiniz.

EN ÇOK İZLENEN TV’LER DİNAMİK BİLEŞEN

WB-Tv’de sitenizde en çok izlenen TV’leri dinamik en çok izlenenler bileşeni ile en çok izlenen TV’leri sidebarın istediğiniz bölümünde resimli, yıldızlı olarak gösterebilirsiniz.

EN YENİ TV’LER DİNAMİK BİLEŞEN

WB-Tv’de sitenizde en YENİ TV’leri dinamik en yeniler bileşeni ile yeni TV’leri sidebarın istediğiniz bölümünde resimli, yıldızlı olarak gösterebilirsiniz.

DİNAMİK MENÜLER

WB-Tv’de dinamik menüler ile tüm menüleri dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz.

 

 

dinamikmenu

 

TEMİZ, FONKSİYONEL KODLAMA VE TEK PLUGİN

Diğer temalarımızda da olduğu gibi WB-Tv’de de temanızın fonksiyonel görevlerini çeşitli pluginlere yüklemedik, kendimiz tema içersinde kodlayarak size sadece tek plugin kurmanız gereken bir yapı oluşturduk. WB-Tv’de pagenavi’den, en çok izlenenlere, benzer tv’lere, bileşenlere kadar, wp-postratings (oylama eklentisi) hariç herşeyi tema içersinde kodladık. Böylece stabil, sorunsuz bir yazılım deneyimi yaşamanızı hedefledik.

 

ADMİN PANEL

WB-Tv sahip olduğu profosyonel admin paneli ile ihtiyacınız olan herşeyi hiç bir kod bilgisi gerekmeden yapmanızı sağlar. Logonuzdan, favicona, reklam kodlarınızdan sayaç kodlarınıza ve hatta tek tıkla image cache’yi açıp kapatmaya kadar herşeyi WB-Panel’den yapacaksınız.

 

adminpanel

 

 Satın Almak İçin


Mail:

ya da

Skype:1 Lisans 1 Domain için geçerlidir.

Yorumlar buraya

Benzer Ürünlerimiz

  • WB-Sinema: WordPress Sinema Portalı Teması
  • WordPress HayalOyun Oyun Teması
  • WordPress Canlı Radyo Teması: WB-Radyo
  • WordPress Yemek Tarifi Teması: WB-Tarif
  • WordPress YakutOyun Teması