WordPress Canlı Radyo Teması: WB-Radyo

Wordpress Temalar, Pluginler ve Özelleştirmeler.
  • WordPress Canlı Radyo Teması: WB-Radyo

WordPress Canlı Radyo Teması: WB-Radyo

Ürün : Wordpress Tema

Versiyon : 1.0

İçeriği : Tema + Kurulum ve Kullanım Klavuzu + Demo İçerik

WB-Radyo, zengin içerik yapısı ve şık tasarımıyla Wordpress canlı radyo teması WB-Radyo ile sizinde bir radyo dinleme siteniz olsun. WB-Radyo sıradan bir radyo dinleme temasından çok ötede, çok daha profosyonel ve daha geniş bir içerik yelpazesine sahip yapısı ile Canlı Radyo sektöründe sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyacak.

Merhaba arkadaşlar,

WordPress Canlı Radyo Teması WB-Radyo ile karşınızdayız.

 

WB-Radyo Nedir?

radyoanasayfa

 

WB-Radyo sıradan bir radyo dinleme temasından çok ötede, çok daha profosyonel ve daha geniş bir içerik yelpazesine sahip yapısı ile Canlı Radyo sektöründe sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyacak.

 

ZENGİN İÇERİK YAPISI

radyoiceriktipleri

 

WB-Radyo’nun zengin içerik yapısı ile Online Radyo sitenizde bir çok trafik kaynağı yaratabilecek, sitenizi daha büyük bir kitleye ulaştırabileceksiniz.

 

CANLI RADYO DİNLEME

 

radyodinleme

WB-Radyo’nun temel içeriği canlı radyo yayınlarıdır. Canlı Radyo yayınında size en verimi verimi sağlayacak şekilde tasarlanmış ve yapılandırılmıştır.

 

HABERLER

haberler

WB-Radyo’nun diğer bir içerik türü olan Haberler ile sitenizin içeriğini zenginleştirebilir, daha çok ziyaretçi sağlayabilirsiniz.

 

KONSERLER

konserler

WB-Radyo’nun diğer bir içerik türü olan Konserler bölümü ile sitenizin içeriğini zenginleştirebilir, sitenize daha çok ziyaretçi sağlayabilirsiniz.

 

FOTO GALERİ

galeriler

WB-Radyo’da bir diğer içerik türü olan Foto Galeriler bölümü ile ünlü galerileri oluşturabilir hem arama motorlarından ziyaretçilerinizi arttırabilir hem sitenizdeki ziyaretçilerin ünlü galerini gezerek hoş vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

YAYIN AKIŞLARI

radyoyayinakisi

WB-Radyo’da her Radyo’ya ait haftalık yayın akışını girebilir, sitenizin ziyaretçilerine daha kaliteli hizmet verebilir, onları sitenizin bağımlısı yapabilirsiniz.

 

DJ’LER

WB-Radyo’da her Radyo’da program yapan DJ’leri tanıtabilir, ziyaretçileriniz için zengin bir içerik oluşturabilirsiniz.

 

YAYINLANAN PARÇALAR

WB-Radyo’da her Radyo’da yayınlanan şarkıları girebilirsiniz, böylece hem ziyaretçilerinize radyonun içeriği hakkında bilgi sahibi etmiş olur hem de şarkı isimlerinden hit çekebilirsiniz.

 

RADYO ETKİNLİKLERİ

WB-Radyo’da her radyoya ait etkinlikleri tanıtabilirsiniz.

 

WB-RADYO SIRADAN BİR RADYO DİNLEME YAZILIMINDAN ÇOK ÖTE! PROFOSYONEL BİR RADYO-MÜZİK PORTALIDIR!

 

ÇOK FONKSİYONEL

WB-Radyo admin paneli, özel bileşenleri, dinamik menüleri ve içerik listeleme modelleri ile çok fonksiyonları olan bir temadır.

radyosidebar

 

EN POPÜLER RADYOLAR

WB-Radyo’da hem anasayfa, hem kategori sayfaları, hem etiket sayfaları hemde arama sayfalarında içerikler hem en popülerler hemde en yeniler olarak 2 farklı bölümde yayınlanır.

EN POPÜLER RADYOLAR KATEGORİSEL (3 ADET)

WB-Radyo’da kategorisel en popüler Radyoları anasayfada özel alanlarda gösterebilirsiniz.

EN BEĞENİLEN RADYOLAR DİNAMİK BİLEŞEN

WB-Radyo en beğenilen Radyolar dinamik bileşeni ile sitenizde ziyaretçileriniz tarafından en beğenilen Radyoları sidebarın istediğiniz bölümünde resimli, yıldızlı olarak gösterebilirsiniz.

EN ÇOK DİNLENEN RADYOLAR DİNAMİK BİLEŞEN

WB-Radyo’da sitenizde en çok dinlenen radyoları dinamik en çok dinlenenler bileşeni ile en çok dinlenen Radyoları sidebarın istediğiniz bölümünde resimli, yıldızlı olarak gösterebilirsiniz.

EN YENİ RADYOLAR DİNAMİK BİLEŞEN

WB-Radyo’da sitenizde en YENİ RADYOLARI dinamik en yeniler bileşeni ile yeni Radyoları sidebarın istediğiniz bölümünde resimli, yıldızlı olarak gösterebilirsiniz.

DİNAMİK MENÜLER

WB-Radyo’da dinamik menüler ile tüm menüleri dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz.

 

radyomenu

 

 

TEMİZ, FONKSİYONEL KODLAMA VE TEK PLUGİN

Diğer temalarımızda da olduğu gibi WB-Radyo’da temanızın fonksiyonel görevlerini çeşitli pluginlere yüklemedik, kendimiz tema içersinde kodlayarak size sadece tek plugin kurmanız gereken bir yapı oluşturduk. WB-Radyo’da pagenavi’den, en çok dinlenenlere, benzerRadyo’lara, bileşenlere kadar, wp-postratings (oylama eklentisi) hariç herşeyi tema içersinde kodladık. Böylece stabil, sorunsuz bir yazılım deneyimi yaşamanızı hedefledik.

 

ADMİN PANEL

WB-Radyo sahip olduğu profosyonel admin paneli ile ihtiyacınız olan herşeyi hiç bir kod bilgisi gerekmeden yapmanızı sağlar. Logonuzdan, favicona, reklam kodlarınızdan sayaç kodlarınıza ve hatta tek tıkla image cache’yi açıp kapatmaya kadar herşeyi WB-Panel’den yapacaksınız.

 

adminpanel

 

 

 

 

 Satın Almak İçin


Mail:

ya da

Skype:1 lisans 1 domain için geçerlidir.

Yorumlar buraya

Benzer Ürünlerimiz

  • WB-Sinema: WordPress Sinema Portalı Teması
  • WordPress HayalOyun Oyun Teması
  • WordPress Canlı TV Teması: WB-Tv
  • WordPress Yemek Tarifi Teması: WB-Tarif
  • WordPress YakutOyun Teması